Vzhledem k nastalé pandemii a předpisům české a německé vlády s lítostí oznamujeme, že některé aktivity projektu PRALIN byly odloženy na neurčito. Otevřenou výzvu pro účastníky na berlínský Performing Arts Festival jsme nuceni v tomto roce zrušit. O dalších postupech vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení. 

Performing Arts Festival Berlín se uskuteční online! A to od 19. do 24. května 2020.

Více informací na: https://performingarts-festival.de/en

O PERFORMING ARTS FESTIVALU

Performing Arts Festival oslavuje diverzitu berlínské nezávislé umělecké komunity v řadě divadel a prostorů po celém městě. Od roku 2016 tento týdenní festival prezentoval jednotlivé berlínské umělce i skupiny napříč žánry.
Festival není kurátorovaný, ale jeho program je vytvářen samotnou nezávislou uměleckou komunitou. Profesionální umělci, skupiny a prostory mohou nabídnout svůj příspěvek v reakci na řadu open callů iniciovaných festivalem. Stejná otevřenost je dána nováčkům na scéně, kteří mají šanci se prezentovat lokálními i mezinárodnímu publiku v rámci Newcomer’s Platform.
Cílem Performing Arts Festivalu je prezentovat diverzitu nezávislé performativní scény v Berlíně a učinit ji viditelnou v širším měřítku.

Více o festivalu: https://www.performingarts-festival.de/en/


Organizátoři projektu: Nová síť (Praha), Performing Arts Programm (Berlín)
Hlavní partner: Česko-německý fond budoucnosti
Projektový partneři: Cross Attic - Cross Club, Institut umění - Divadelní ústav, Goethe Institut Prag, České centrum Berlín, PerformCZech

OTEVŘENÁ VÝZVA PRO ÚČASTNÍKY DELEGACE NA BERLÍNSKÝ PERFORMING ARTS FESTIVAL SE V TOMTO ROCE RUŠÍ

© 2020 Pralin.org